Польский для иностранцев

 Занятия с учителем: 

                начало 06. 05. 2024!  

 Проверь группы для русскоговорящих 

 Забронируй место: 22 622 14 41  

 
 
 
 
Polish for Visiting & Travel

Indywidualny kurs języka polskiego

Indywidualny kurs języka polskiego w Warszawie lub w wirtualnej klasie!

Wolisz uczyć się języka polskiego w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu? Wybierz indywidualny kurs języka polskiego, który ma elastyczny grafik lekcji i będzie dopasowany do Twoich oczekiwań! Indywidualne kursy języka polskiego dla cudzoziemców prowadzimy w szkole, w siedzibie klienta lub online. Nie musisz być w Warszawie, a nawet w Polsce, żeby uczyć się polskiego z lektorem. W każdym miejscu świata zapewniamy wysokiej jakości kursy języka polskiego dla obcokrajowców!

 

Polish for Visiting & Travel

Grupowe kursy języka polskiego w Warszawie

Zapisz się na grupowy kurs języka polskiego!

Lubisz uczyć się polskiego w małej grupie? Chcesz poznać innych obcokrajowców? Zapisz się na kurs języka polskiego dla obcokrajowców w Edu & More! W sercu Warszawy, w zabytkowej kamienicy, w przestronnych salach czekają na Ciebie doświadczeni lektorzy i interesujący program nauczania. Uczymy języka polskiego nowocześnie i skutecznie. Nowe kursy polskiego ruszają każdego miesiąca na 4 poziomach zaawansowania. Możesz uczyć się z nami online lub w małej grupie na kursie stacjonarnym w Warszawie!  
Polish for Work & Business

Państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego!

Zapisz się na państwowy egzamin certyfikatowy w Edu & More!

Edu & More otrzymała uprawnienie do przeprowadzania państwowych egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego (decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  nr 2/DWM/2017 z dnia 12. 01. 2017) na poziomach: A2, B1, B2, C1 i C2 dla dorosłych oraz A2, B1, B2 dla dzieci i młodzieży. Certyfikat państwowy jest wymaganym dokumentem m.in. w ramach procedury ubiegania się o polskie obywatelstwo. Kolejny egzamin w Edu & More odbędzie się 22 - 23. 06. 2024 (poziom B1 oraz B2). Sprawdź również terminy kursów przygotowawczych do egzaminu. Dowiedz się więcej o egzaminie i zarejestruj się online ...

 

 

Polish for Life & Studies

Polski online - Polski na co dzień i na studia

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców na co dzień i na studia!

Zamierzasz studiować w Polsce? Mieszkasz w Polsce? Masz polską rodzinę? Wybierz interaktywny kurs języka polskiego i ucz się polskiego przed przyjazdem do Polski! Nauczysz się słownictwa ogólnego oraz praktycznych zwrotów. Komentarze dotyczące życia codziennego sprawią, że nauka polskiego będzie ciekawsza.

Chcesz się uczyć na kursie stacjonarnym?  Sprawdź ofertę kursów grupowych, indywidualnych i intensywnych. 

 

Polish for Special Occasions

Egzamin ECL z języka polskiego

Potwierdź znajomość języka polskiego!

Wyznacz własny cel nauki języka polskiego i zdobądź międzynarodowy certyfikat ECL z języka polskiego! Potwierdzona, międzynarodowym egzaminem, znajomość języka polskiego wyróżni Cię na globalnym rynku pracy! Możesz zdać egzamin ECL już od poziomu A2 lub na wyższych poziomach np. B1, B2 lub C1. Egzamin jest akredytowany przez organizację EALTA. Egzaminy odbywają się 2 razy w roku. Szkoła języka polskiego w Warszawie Edu & More jest Krajowym Centrum Egzaminacyjnym ECL.

  

 


 

 

Polish for Work & Business

Aktualności

Zapisz się na intensywne kursy języka polskiego!

Zapraszamy na intensywne kursy języka polskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania, w maju i czerwcu 2024, w małej grupie w szkole lub z nauczycielem online. Sprawdzony program, nauka w małej grupie (4 - 9 osób), wszystkie materiały do nauki oraz dodatkowo dostęp do interaktywnego kursu języka polskiego. Cena kursu: 1800 zł (szkoła) - poziom A1 / 100 lekcji (5 lekcji dziennie) lub 1600 zł (szkoła) - poziomy A2 - B1 / 80 lekcji (4 lekcje dziennie).

 

 
 

Copyright © 2011 - 2014 Edu & More. All Rights Reserved.

logotypy w stopce logotypy w stopce logotypy w stopce